Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy bardzo podziękować za odwiedziny naszego stoiska podczas tegorocznych targów RemaDays w Nadarzynie. Cieszymy się, że mogliśmy przedstawić Państwu nasze nowości i że spotkały się z tak dużą aprobatą. Mamy nadzieję, że te miłe spotkania zaowocują długotrwałą współpracą w zakresie produkcji słodkich upominków dla Państwa.
Z poważaniem,
Zespół Cookie Słodycze Reklamowe





