COOKIE Słodycze Reklamowe

Od 2005 roku zajmujemy się projektowaniem, produkcją i konfekcją słodyczy reklamowych. Podpowiadamy, w jakich działaniach marketingowych warto wykorzystać słodkie upominki, by nawet taki mały drobiazg pozwolił odnieść wielki sukces. Biorąc pod uwagę to, że nasze produkty wyróżniają się nie tylko wybornym smakiem, ale także charakteryzują się przyciągającymi uwagę, ciekawymi opakowaniami sprawia, że spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy szeroki wybór produktów czekoladowych, cukierków, lizaków, przekąsek i napojów. Wyszukując wyselekcjonowanych składników i stawiając na oryginalność mamy do zaoferowania bombonierki z ręcznie wytwarzanymi pralinami w kolorystyce firmowej czy też czekoladki z nadrukiem w kontrastowym kolorze.

Stawiając na innowacyjność stosujemy nowoczesne metody wzornictwa. Dzięki poczynionym inwestycjom świadczymy kompleksowe usługi poligraficzne, stosując przy tym różnego rodzaju techniki druku pełnokolorowego. Dbając o szczegóły i detale zainwestowaliśmy między innymi  w laser, który pozwala nam na precyzyjne wycinanie i grawerowanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów.

Własne studio graficzne i park maszynowy oraz zastosowanie nowoczesnych programów, które pozwalają nam na szybki przepływ informacji pomiędzy działami sprawiają, że zawsze realizujemy zamówienia w ustalonych terminach, co potwierdzają liczne referencje od kontrahentów. Naszymi klientami są między innymi hotele, restauracje, banki i przychodnie oraz instytucje państwowe, wielkie korporacje i małe firmy; czy też klienci indywidualni, którzy wykorzystują nasze produkty na przyjęciach okazjonalnych. Współpracujemy z wieloma agencjami PR i reklamowymi zarówno w kraju jak i za granicą. Nasz dział handlowy jest przede wszystkim nastawiony na współpracę. Podpowiadamy, jak skutecznie zareklamować swoją markę, a każdą propozycję oferty przygotowujemy indywidualnie dostosowując się do okazji oraz potrzeb i budżetu klienta.

Słodycze to uniwersalny i zawsze mile widzialny upominek, a ich różnorodność i nieograniczone możliwości projektów na pewno pomogą w działaniach marketingowym, dlatego zachęcamy do zapoznania się z  naszą ofertą, jak również osobiście z nami, a gwarantujemy, że nawet najbardziej skomplikowany projekt będzie wykonany z najwyższą jakością świadczonych usług i terminowością.